CTS İNŞAAT

CTS İnşaat Taahhüt Dekorasyon Danışmanlık, Ankara ilinde 2007 yılında İnşaat Mühendisi Cem Tolga Seyidoğlu tarafından kurulmuştur. Tadilat ve dekorasyon işleri ile iş hayatına başlamış olan firmamız gelişmekte olup, altyapı ve ikamet amaçlı olmayan binaların inşaatı (fabrika, atölye vb. sanayi üretimini amaçlayan binalar ile hastane, okul, otel, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, lokanta, kapalı spor tesisi, cami, kapalı otopark, tuvalet, vb. inşaatı) konularında hizmet vermektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Gelecek kuşaklara daha iyi bir doğa bırakmak için tüm inşaatlarımızda çevresel etkileri en aza indirecek önlemleri almak önemli hedeflerimizdendir. Çevre ile ilgili tüm kanunlara ve mevzuata uyarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Atıkları minimuma indirgemek, kirliliği kaynağında önlemek, harç sularının toprağa verilmesini önlemek, enerjiyi verimli kullanmak ve gerekli tüm tedbirleri almak için personellerimize gerekli eğitimler verilmektedir.

MİSYON VE VİZYON

Müşteri memnuniyeti, profesyonellik ve güven öncelikli değerimizdir.
CTS İnşaat Taahhüt Dekorasyon Danışmanlık, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve zevklerini tespit ederek, bütçe ve taleplerine uygun projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir. Tecrübeli ekipleri ve teknik kadrosuyla, gerçekleştirdiği proje ve uygulamalarında teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek, inşaatları zamanında teslim etmiştir. Dinamik bir mühendislik kuruluşu olan firmamız gelişimini devam ettirmektedir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

CTS tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul etmekte, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kazaları en aza indirgemeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimsemektedir. Yürülükte olan iş sağlığı ve güvenliği yasa ve yönetmelikleri takip edilmekte, tüm çalışanlarımıza ilgili İSG eğitimleri verilerek güvenli çalışma koşulları sağlanmaktadır.

© Copyright 2019 CTS İnşaat