Restorasyon, Taş duvar, Ahırlıkuyu, Ankara, CTS, Çardak

CTS İNŞAAT

CTS İnşaat 2007 yılında İnşaat Mühendisi Cem Tolga Seyidoğlu tarafından kuruldu. Ankara’da konut, ofis, muayenehane, cafe, restaurant tadilat ve dekorasyon işlerini itina ile gerçekleştirdi. Daha sonraları mantolama ve çatı yenileme işlerinde de uzman kadroları ile bir çok işi teslim etti. Bunların yanı sıra bugün çalışmalarına taahhüt sektöründe alt yapı, üst yapı işleri ile devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız:

  • Kaliteli işçilik ve düşük maliyet
  • İşin zamanında ve bütçe dahilinde bitirilme garantisi
  • PSonradan ek maliyetler ile karşılaşmayacağınız ayrıntılı teklifler
  • Şahıslar, özel ve resmi kurumlar için profesyonel hizmet
  • 10 yılın üzerinde deneyim ve müşteri odaklılık

EN İYİ FİYAT

Kaliteli işçilik ve üstün deneyimi rakiplerimize kıyasla daha düşük fiyatla gerçekleştiriyoruz.

ZAMANDAN TASARRUF

İşin zamanında teslim edilmesi ve hızlı yürütülmesi için gerekli deneyim, personel ile ekipmana sahibiz.

DETAYLI TEKLİF

Malzeme opsiyonları, detaylı keşif, çizimler ve ödeme planı içeren gerçekçi teklifler sunuyoruz.

DEĞERLERİMİZ

CTS olarak yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. 10 Yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz birçok işte edindiğimiz tecrübeyle oluşturduğumuz yapıyı teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek daha üst seviyelere taşımak istiyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde ilk hedefimiz, uluslararası kalite standartlarında hizmet ve malzeme ile müşteri odaklılığını ön planda tutarak, tercih edilen, güvenilir, saygın  bir firma olmaktır.

Yaptığımız işlerde, israfın önlenmesi için enerji ve doğal kaynakların etkin şekilde kullanılmasını sağlarız. Oluşan atıkların toplanması ve şantiyeden uzaklaştırılması için gerekli özeni gösterir, çevreye ve ilgili mevzuatlara saygı duyarız.

İnsan bizim için önemlidir, bünyemizde çalışan personellerin İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri (İSG) almasını sağlar, İSG yönetmeliklerine uygun çalışırız.

Çelik konstrüksiyon, İvedik OSB, Ostim, ŞDL Zincir, CTS, Ankara